Анонсы событий

03 мая 2017
Торгово-промислова палата України (далі - Палата) інформує про те, що 25 травня 2017 р. Палатою заплановано проведення III Національного форуму з підтримки експорту (далі - Форум). Потенційні учасники Форуму: представники українського бізнесу, Торгово-промислових палат України, органів державної влади України, провідні експерти у сфері фінансової, інвестиційної діяльності тощо.
28 апреля 2017
Торгово-промислова палата України запрошує до участі у Першому бізнес-форумі української діаспори та закордонних друзів України, який відбудеться 18-18 травня цього року в місті Києві (приміщення Торгово-промислової палати України, вул. велика Житомирська, 33), що пройде під гаслом "Українці світу - для України".
27 апреля 2017
Генеральне Консульство Турецької Республіки в Одесі повідомляє, що в період з 09 по 11 травня 2017 року Центр досліджень та впровадження програм для підтримки життя (DEYSAM) за участю Міністерства економіки Турецької Республіки проводитиме у м.Стамбул (Теруччина) конгрес "Діловий світ без бар'єрів" (http://engelsizisdunyasi.deysam.com).
27 апреля 2017
Генеральне Консульство Турецької Республіки в Одесі повідомляє, що в період з 09 по 11 травня 2017 року Центр досліджень та впровадження програм для підтримки життя (DEYSAM) за участю Міністерства економіки Турецької Республіки проводитиме у м.Стамбул (Теруччина) конгрес "Діловий світ без бар'єрів" (htpp://engelsizisdunyasi.deysam.com). Торговельна місія в рамках зазначеної виставки проводитиметься з 08 по 11 травня 2017 року.
21 апреля 2017
В Україні, 25 квітня, відбудеться клубна зустріч, мета якої - презентація Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО - 2017 Астана». Місце проведення: готель «Україна» (Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 4 (вул. Інститутська). Почесний гість зустрічі - Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Ордобаєв Самат Ісламович. Основна тема виставки - «Енергія майбутнього».
19 апреля 2017
Белорусская торгово-промышленная палата сообщает, что 18 - 21 мая 2017 года в г. Гомеле пройдут знаковые события Гомельского региона - XVIII Международная выставка "Весна в Гомеле" и XIV Гомельский экономический форум, 19 мая 2017 года.
14 апреля 2017
За підтримки Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини в Україні реалізується чотири проекти Двосторонньої коопераційної програми у рамках Повної та всеохоплюючої Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС.
04 апреля 2017
До ТПП України надійшов лист від Посольства України в Республіці Білорусь щодо iнформації вiдносно проведення в Miнську 29 червня 2017 року Другого iнвестицiйного форуму «Відкриті Вікна».
31 марта 2017
РТПП Миколаївської області запрошує взяти участь в засіданні (у формі круглого столу) Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України за участю президента Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України Ю.І.Єханурова, представників Ліги оборонних підприємств України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Концерну "Укроборонпром", Державного космічного агентства України.
30 марта 2017
Торгово-промислова палата України спільно з Одеською національною академією зв'язку ім. О.С. Попова та Офісом ефективного регулювання (BRDO) 27 квітня 2017 р. в м. Одеса проводять Перший міжнародний форум інноваторів «Цифрова Україна - switch on your business».