Міжнародна конференція з відновлюваних джерел енергії CIER-2017 (31 травня-02 червня, Куба)

За інформацією Посольства України в Республіці Куба Торгово-промислова палата України повідомляє наступне.

У період з 31 травня по 2 червня 2017 p. у м. Гавана, Куба, заплановано проведення IX міжнародної конференції з відновлюваних джерел енергії, заощадження енергії та освіти у сфері енергетики CIER-2017. Мета конференції - обговорення можливостей співпраці з іноземними компаніями, які заінтересовані у ринку відновлюваної енергетики Куби. Місце проведення - готель Habana Libre. Організаторами заходу є Центр вивчення технологій відновлюваної енергетики CETER. який входить до складу Гаванського Університету та Global Event Partners.

Конференція CIER-2017 надасть можливість отримати оновлену інформацію щодо секторів відновлюваної енергії на Кубі та в Карибському регіоні. Програмою заходу передбачена експозиція, семінари, обмін інформацією з науковцями та представниками компаній, заінтересованих у співробітництві на зазначеному напрямі.

Інформацію про захід та умови участі в ньому можна отримати на сайті www.cuba-renewables.com, за номером телефону +53 53727911 або по електронній пошті scorratge@gmail.com.