Міжнародна виставка в м. Дубай (26-29 листопада)

14 февраля 2017

За інформацією Посольства України в Об'єднаних Арабських Еміратах, у період з 26 по 29 листопада 2017 р. в м. року в м. Дубай (Об'єднані Арабські Емірати) буде проходити міжнародна виставка “The Big 5 International building & construction show” (https://www.thebig5.ae/).

“The Big 5 International building & construction show” є найбільшою виставкою на Близькому Сході, присвяченою будівельній галузі. У 2016 році у виставці взяли участь більше 3100 профільних компаній з 142 країн, які представляли свої проекти на загальну суму 2 трлн дол. США. Зокрема, на виставці були представлені компанії з Німеччини, Франції, Китаю, Австрії, Індії, а також близькосхідних країн.

Окрім презентаційних стендів, в рамках виставки були також організовані профільні семінари, будівельний саміт, демонстрація функціональних можливостей продукції учасників, а також церемонія нагородження учасників виставки, чиї товари та послуги орієнтовані на захист навколишнього середовища.

Враховуючи інтенсивність розвитку будівельного ринку в ОАЕ, а також масштабність минулорічної виставки “The Big 5”, на думку Посольства України в ОЕА цього року українській стороні доцільно збільшити свою присутність на заході. Контактна особа в Посольстві України в ОАЕ: Скляр Антон Олегович, anton.skliar@mfa.gov.ua, тел. +971 2 632 75 86