Будівництво аквапарку «Адмірал» в м.Миколаєві

09 декабря 2016

 

Назва інвестиційного проекту

Будівництво аквапарку «Адмірал»

Назва підприємства (організації)

Миколаївська міська рада

Реквізити підприємства (організації):

Поштова адреса

Телефон

Факс

54001 , м.Миколаїв, вул. Адміральська, 20

Для отримання додаткової інформації звертатися до Миколаївської міської ради, Управління економіки та інвестицій за тел.: 370718, 374397

Керівник підприємства (організації):

Посада

Прізвище, ім’я та по батькові

Телефон керівника

Міський голова

Сєнкевич Олександр Федорович

 

Контактна особа по інвестиційному проекту:

Посада

Прізвище, ім’я та по батькові

Телефон

E-mail

Начальник управління економіки та інвестицій Миколаївської міської ради

+38 (0512) 37-20-37

+ 38 (0512) 37-07-18

investprom.nikgor@gmail.com

Особливості розташування

Реалізація даного проекту планується на території міського парку «Перемога», який розташований в Центральному районі міста Миколаєва. Вигідне місце розташування об’єкту обумовлено наявністю розвинутої  інфраструктури, безпосередньою близькістю  комплексу до споживачів, наявністю поблизу природного водойму (річка Інгул).  Загальна площа парку складає 42,4 га.  Площа земельної ділянки, яка буде надаватись для розміщення аквапарку на правах оренди орієнтовно складає 4,6  га.

Наявність комунікацій

В наявності

Електрифікація, газифікація, вода та водовідведення

Електроенергія: високовольтна лінія знаходиться безпосередньо на місці, підключення можливе до трансформаторної підстанції №785 при наявності вільних потужностей.

Газ: газопровід середнього тиску, пластмаса, діаметр 160 мм, проходить за територією супермаркету «Практикер» в межах 250 м від межі парку.

Водопостачання: водопровід діаметром 500 мм, чавун, по пр. Героїв Сталінграду вздовж межі парку.

Водовідведення: діаметр 400 мм, в районі автомийки по пр. Героїв Сталінграду, 50 м від межі парку.

Позиція на ринку

Ринок водних розваг м. Миколаєва на сьогодні представлений  аквапарком закритого типу «Водолій», який знаходиться у віддаленому районі міста та представляє собою комплекс для плавання навчально-оздоровчого характеру з досить обмеженими розважальними заходами без будь якої тематичної спрямованості.

Аквапарки відкритого типу знаходяться в межах Миколаївської області, а саме: аквапарк «Аттика»  (м.Очаків), аквапарк «Коблево» (с.Коблево). 

Аквапарк «Аттика»  (м.Очаків) (знаходиться на відстані 65 кілометрів від міста Миколаєва, який побудований в грецькому стилі. Ландшафтний дизайн і архітектура навіяні  міфами Стародавньої Греції. Аквапарк «Аттика» може прийняти одночасно до 700 чоловік.

Аквапарк «Коблево» (с.Коблево) знаходиться на відстані 70 км від міста Миколаєва. Пропонує такі види послуг: басейни для плавання, басейн з гідромасажем та джакузі, різноманітні гірки європейського рівня, комфортабельні шезлонги, дитячий басейн з дитячими гірками, спеціальне дитяче кафе, кафе швидкого харчування, паркінг.

Аквапарк який планується побудувати у місті Миколаєві матиме наступні переваги: вигідне місце розташування, наявність тематичного оформлення, наявність більш нових та сучасних  розважальних водних атракціонів.

 Таким чином, аквапарк відкрито-закритого типу в м. Миколаєві стане першим центром водних розваг подібного масштабу, типу в місті та області.

Суть інвестиційного проекту

Відкрито-закритий водний парк буде представляти собою універсальний центр активного відпочинку та розваг з пропускною здатністю 750 чоловік одночасного перебування на території аквапарку.

Інвестиційним проектом передбачено будівництво автопаркінгу, водного комплексу закритого типу та водного комплексу відкритого типу.

Водний комплекс закритого типу буде включати:

водні атракціони, басейни для дітей та дорослих, СПА зона з басейном джакузі, банний комплекс, кафе швидкого харчування, коктейль-бар, басейни для водних видів спорту.

Водний комплекс відкритого типу буде складатись з трьох основних зон:

  • зона екстремальних розваг (водні атракціони басейн з ефектом «океанська хвиля».
  • дитяча зона дитячі водні атракціони; басейн «мати-дитя»; дитячий музичний фонтан, історичний куточок, присвячений розвитку міста);
  • пасивна зона (басейни для плавання,  комфортабельна відпочинкова територія, СПА зона з басейном джакузі, бар «Здоров’я», аквабар).

 Послуги аквапарку будуть розраховані на задоволення попиту представників всіх вікових категорій протягом року.

 Потенціними відвідувачами є:

- населення м. Миколаєва, Миколаївської області та гості міста.

З точки зору соціального аспекту, місто отримає принципіально новий центр відпочинку.

Рівень готовності інвестиційного проекту

Інвестиційна пропозиція.

Загальний обсяг необхідних інвестицій (млн. дол. США), у тому числі:

  • інвестовано власних коштів
  • потреба у інвестиційних коштах

17,0

 

-

17,0

Цільове використання інвестиційних коштів

Розробка проекту будіництва, витрати на матеріали та будівельно-монтажні роботи.

Спосіб залучення інвестицій

Пряме інвестування

Стисле обґрунтування доцільності проекту

Основна ідея даного інвестиційного проекту представляє собою освоєння для міста Миколаєва ще незаповненої ніші розважальної сфери активного відпочинку соціально-культурного характеру за рахунок будівництва нового унікального з точки зору інженерії і технологій центру розважальної індустрії – будівництво відкрито-закритого аквапарку.

Реалізація проекту дозволить досягти наступних цілей:

- забезпечення активного комфортного відпочинку для дітей і дорослих протягом цілого року, заміну традиційному курорту;

-  створення особливих зон та послуг для дітей;

- наявність унікальних атракціонів і заходів, навчальних програм;

- забезпечення повної постійної безпеки відвідувачів, відповідність послуг аквапарку всім міжнародним стандартам.

Аквапарк стане унікальним центром дозвілля привабливим для жителів м. Миколаєва та гостей міста.

У зв’язку з цим: по-перше, очікуються суттєвий всплеск попиту визваного інтересом до нового унікального видовища та розваг, по-друге, домінуюче положення дає більше можливостей для маневру в сфері цінової політики та управління аквапарком.

Як показує європейська практика дані проекти є інвестиційно ефективними та будівництво аквапарків відкрито-закритого типу є доцільним в основному в містах з населенням більше ніж 300 тис. чол.

Термін окупності проекту (років)

6 років

Детальніше з розташуванням кожного об’єкту, його фотографіями та іншим  можна ознайомитись на інвестиційній мапі міста mkinvest.esy.es або на сайті міської ради mkrada.gov.ua у розділі «Інвестору».

Інформація надана відділом інвестицій Миколаївської міської ради.