Самсунська виставка сільського господарства, тваринництва та технологій

10 сентября 2018

За інформацією Посольства України в Турецькій Республіці, у період з 26 по 30 вересня 2018 р., у Центрі виставок та конгресів м.Самсун (Турецька Республіка) відбудеться 4-а Самсунська виставка з питань сільського господарства, тваринництва та технологій (Samsun 4th Agriculture, Husbandry and Technology exhibition), організатором якої є Торгово-промислова плата м.Самсун спільно з компанією TUYAP

В рамках зазначеної виставки 27-28 вересня 2018 р. передбачаються галузеві семінари та бізнес-зустрічі у форматі B2B. Для участі у семінарах організатори планують запросити іноземних секторальних представників з 60 країн світу.

Разом з тим слід зазначити, що організатори заходу покривають витрати на 2-денее проживання та трансфер у м.Самсун (аеропорт-готель-виставка), обіди та послуги перекладу для 20 представників українських профільних компаній, які братимуть участь у виставці та семінарах. Вартість міжнародних рейсів сплачується за власний рахунок іноземних учасників.

Зацікавленим в участі у заході компаніям пропонується зареєструватися, заповнивши форму та надіслати її на e-mail організатора заходу: cagri@samsuntso.org.tr

Інформація про виставку

Програма виставки

За детальною інформацією щодо умов участі просимо звертатися до Торгово-промислової палати Самсуна: +90 (362) 432 36 26 (#143), факс: +90 (362) 431 10 38 або електронною поштою: oguz@samsuntso.org.tr.