Тендери в Туркменістані

05 августа 2016

ТПП України повідомляє щодо оголошених у Туркменістані міжнародних тендерів, у яких можуть взяти участь українські підприємства.

З метою інформування потенційних учасників з України про міжнародні тендери, які оголошені в Туркменистані, повідомляємо наступне:

1. Міністерство залізничного транспорту Туркменистану повторно оголосило міжнародний тендер на закупівлю продукції з такого лоту:

лот №1 - пасажирські вагони.

Для участі у тендері до канцелярії Міністерства залізничного транспорту Туркменістану (м. Ашгабат, Арчабіл шайоли, 162) необхідно:

-      подати заявку про бажання брати участь у тендері разом із зазначенням:

•     повної назви учасника;

•     його правового статусу;

•     реквізитів;

-      до заявки долучити:

•     реєстраційні документи претендента;

•     довіреність та копію паспорту представника претендента.

-      отримати специфікацію лота та технічні вимоги;

-      отримати пакет тендерних документів;

-      сплатити 575 дол. США (у т.ч. 75 дол. США - ПДВ) за лот.

Рахунок для перерахування коштів буде вказаний при подачі письмової заявки.

Пакети з тендерними пропозиціями прийматимуться до розгляду після надходження грошових коштів на рахунок міністерства. Від компаній, які зареєстровані у країнах з офшорними зонами, заявки та тендерні документи не приймаються.

Пакети з тендерним пропозиціями слід подати до 18.00 09.09.2016, за місцевим часом, у каб. 09.10 Міністерства залізничного транспорту Туркменістану.

Телефони для довідок: +993 12 39-06-27, +993 12 39-06-28

2. Туркменбашинський комплекс нафтопереробних заводів (ТКНПЗ) від імені Комісії з конкурсного (тендерного) відбору постачальників нафтогазового комплексу Туркменистану оголосив міжнародний тендер на виконання робіт із заготовки, переробки та здачі лома та відходів чорних металів, що зберігаються на майданчику ТКНПЗ.

Для участі у тендері необхідно:

-      подати письмову заявку про бажання брати участь у тендері із зазначенням:

•     повної назви учасника;

•     його правового статусу;

•     країни реєстрації;

•     реквізитів та контактних телефонів.

-      ознайомитися з «Правилами проведення тендеру з відбору постачальників для нафтогазового комплексу Туркменістану»;

-      отримати специфікацію лота і технічні вимоги (розміщено на сайті :www.оіlgas.tm);

-      отримати пакет тендерних документів, сплативши за участь у тендері 1725 (одна тисяча сімсот двадцять п'ять) доларів США за лот.

Тендерні пропозиції приймаються до 31.08.2016 року за адресою Туркменістан, Балканський велаят, м. Турменбаши, відділ ВЕЗ ТКНПЗ.

Рахунок для перерахування коштів буде вказаний при подачі письмової заявки,

Тендерні пропозиції мають бути доставлені за вищевказаною адресою та будуть прийматися до розгляду після надходження грошових коштів на рахунок.

Комерційні пропозиції слід подавати у двох запечатаних конверті. Перший конверт має містити технічні характеристики, другий - комерційну пропозицію разом із цінами за послуги.

Телефони для довідок: +993 24 32-48-49, +993 24 39-62-83.

Факс: +993 24 32-22-04.