Коммерческое предложение

14 апреля 2017
Торгово-промислова палата України згідно наданої інформації від Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні повідомляє про таке. Покупці, що зацікавлені у співробітництві або купівлі нафти, газу, продуктів нафтохімії та нафтопереробки з Ісламської Республіки Іран, можуть знайти необхідну інформацію на веб-сайтах компанії, які підпорядковуються Міністерству нафти Ісламської Республіки Іран:
27 марта 2017
ЗАО «Атлант» - лидер белорусского станкостроения, является производителем широкого спектра технологичной промышленной продукции. Предприятие имеет инжиниринговый центр, состоящий из квалифицированных специалистов (конструкторов, технологов), что позволяет осуществлять разработку конструкторской документации и технологии изготовления.
27 марта 2017
Підприємство ТОВ «Високовольтний союз - РЗВА» розміщено в місті Рівне (Україна) і виробляє високовольтне обладнання від 10 до 220 кВт. Підприємство, маючи великі виробничі потужності, може надавати, крім випуску основної продукції, послуги по металообробці, фарбуванню, гальванічному покриттю, епоксидному та силіконовому литтю. Більш детальна інформація на сайті компанії www.rzva.ua.
24 марта 2017
Предприятие ООО "Бровары-Пластмасс» было создано в ноябре 2001 года. За это время развития фирма выросла из дилера известных зарубежных и отечественных предприятий в самостоятельное предприятие-изготовитель полимерных труб. Основное направление деятельности - «водопровод и канализация». Завод расположен на Украине, г. Борисполь, Киевская обл. Сайт предприятия: http://www.plastmass.com.ua/
22 марта 2017
До Представництва ТПП України в ОАЕ звернулося декілька потенційних еміратських компаній - прямих постачальників дизельного пального EURODiesel, які готові до співпраці з українськими компаніями - реальними покупцями, мають можливість надавати гнучку систему знижок та згодні укласти контракти щодо поставки будь-якої кількості на взаємовигідних умовах.
05 декабря 2016
Торгово-промислова палата України інформує про те, що білоруська компанія, яка здійснює оптову торгівлю на території Республіки Білорусь, просить посприяти в укладанні договору поставки з українським підприємством, виробником маталопродукціі для оптової торгівлі на території Республіки Білорусь а саме:
02 декабря 2016
Компанія «СМС» - лідер у виробництві комплексних рішень автоматизації складів з 2006 року, що за останні роки стала не лише володарем звання «Лідер галузі» (2010 - 2015 рік), але і власником портфелю унікальних рішень та ексклюзивних розробок для більш ніж 100 підприємств.
23 ноября 2016
ООО «Энерго-Турбо-Сила» предлагает услуги лазерного 3D сканирования объектов гражданского строительства, сыпучих грузов, а также калибровку и поверку резервуаров, топливных танков и трюмов любой сложности и конфигурации. г. Николаев, ул. Рабочая 2-а, офис 402. Контактное лицо - Алексей Жарков, коммерческий директор ООО «Энерго-Турбо-Сила» моб. тел.: 096 971 75 69; 066 366 27 27
28 сентября 2016
ООО «Энерго-Турбо-Сила» реализует КАС 32 (карбамидо-аммиачная смесь) в Николаеве и пгт Врадиевка. Гарантия качества. Быстрое оформление. г. Николаев, ул. Рабочая 2-а, офис 402. Контактное лицо - Алексей Жарков, коммерческий директор ООО «Энерго-Турбо-Сила» моб. тел.: 096 971 75 69 моб. тел.: 066 366 27 27
16 сентября 2016
Унитарное предприятие "Витебское отделение БелТПП" информирует о коммерческом предложении члена Белорусской торгово-промышленной палаты ОАО "Витебский маслоэкстракционный завод" (http://vitmez.com). Предприятие заинтересовано в приобретении маслосемян рапса (ориентировочная потребность - 30 тыс.тонн), семян подсолнечника (20 тыс.тонн), сои (1 тыс.тонн).
12 сентября 2016
Торгово-промислова палата України (далі - ТПП України) повідомляє, що до ТПП України надійшла інформація від компанії «Казина Жер LTD», яка висловила зацікавленість у налагодженні ділового співробітництва з українськими підприємствами. Компанія «Казина Жер LTD» готова розглянути інвестиційні проекти разом з українськими партнерами у сільськогосподарській, промисловій та переробній сферах.
05 сентября 2016
Генеральное консульство Республики Беларусь в Одессе направляет на рассмотрение в приложении коммерческие предложения белорусских предприятий.

Страницы

 

Если вы авторизуетесь вы увидите намного больше материалов на нашем сайте.

С уважением, РТПП Николаевской области.