Китайська мережа супермаркетів "Wumart Stores, Inc." зацікавлена в ввезенні екологічно чистої та якісної продукції з України

02 февраля 2018

24 січня ц.р. працівники Посольства України в Китаї провели зустріч з керівником Департаменту імпорту китайської мережі супермаркетів "Wumart Stores, Inc." Майком Джуліаном.
Мережа «Wumart Stores, Inc.", заснована в 1994 році, є однією з найбільших ритейлингових компаній в Китаї. У її власності близько 430 продуктових магазинів, з яких половину становлять супермаркети, 100 - гіпермаркети.
На думку Посольства, дистрибуція продукції харчової промисловості України через магазини цієї мережі може стати взаємовигідним для обох сторін видом співпраці. У цьому зв'язку, під час зустрічі з представниками "Wumart Stores, Inc." було обговорено перспективи співробітництва китайської сторони з українськими виробниками.
Переваги такої співпраці для українського виробника полягають, по-перше, у відкритті широкого доступу на багаточисельний споживчий ринок Китаю. Зокрема, продукцію українського виробництва пропонується продавати у 140 супермаркетах та гіпермаркетах країни у відділеннях імпортних продуктів "Global Mart". По-друге, "Wumart Stores, Inc." повністю бере на себе митне оформлення, отримання дозволів і сертифікатів необхідних для дистрибуції імпортованої продукції в Китаї. Слід зазначити, що проходження в Китаї процедури оформлення необхідних документів іноземними імпортерами самотужки є доволі клопітким та вимагає додаткових фінансових і часових затрат.
На сьогоднішній день мережа вже співпрацює з низкою іноземних виробників, зокрема, з США, Австралії, Нової Зеландії, Франції, Польщі тощо. Принцип роботи мережі з іноземцями полягає в підписанні виключно прямих контрактів з виробниками продукції без залучення посередницьких компаній.
Під час зустрічі представники "Wumart Stores, inc." заявили про високу зацікавленість у ввезенні екологічно чистої та якісної продукції з України, зокрема:

  • кукурудзяної та соняшникової олій,
  • зернових, кондитерських виробів,
  • молока (тривалого зберігання «Tetra Рак»),
  • алкоголю тощо.

При досягненні домовленості з українськими виробниками на поставку продукції представники китайської мережі не виключають можливості здійснення ознайомчих візитів до України, а саме відвідання потужностей виробництва.
Беручи до уваги зазначене, просимо розглянути дану пропозицію, якщо ви маєте достатньо виробничих потужностей для експорту своєї продукції до Китаю, та звертатись для проведення відповідної підготовчої роботи до РТПП Миколаївської області, департаменту сприяння розвитку бізнесу.

Контактна особа по даному питанню - начальник відділу міжрегіонального співробітництва Поліщук Сергій

тел/факс (0512) 766763, e-mail: sspolishchuk@rtpp.com.ua.