Робота з PROZORRO 2018 рік - одноденний семінар-тренінг

24 July 2018
м.Миколаїв, вул. Потьомкінська,41, 3 поверх, конференц-зала РТПП Миколаївської області
04 July 2018

Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області  пропонує  прийняти участь у одноденному семінарі-тренінгу для розпорядників державних коштів  та  учасників публічних закупівель  на тему: «Участь у публічних закупівлях, вимоги  та особливості заповнення документації,  РОБОТА З PROZORRO 2018 рік.»

Мета заходу: надати повну інформацію стосовно питань організації та участі у торгах згідно з Законом «Про публічні закупівлі»,  навчити роботі з майданчиками; ознайомити з головними правилами заповнювання тендерної документації, порядком оскарження дій замовника під час проведення тендерів, коригуванням умов договору. Завдяки відповідям на Ваші запитання, Ви отримаєте достатньо знань для вирішення проблемних питань, які виникають в ході організації та  участі у публічних закупівлях.

Семінар відбудеться  24 липня (вівторок) 2018 року з 9.00 до 16.30   в РТПП Миколаївської області за адресою:  м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 41, 3 поверх, конференц-зал. 

Вартість участі у семінарі - 600.00 грн. с ПДВ. При участі 2 та більш осіб від одного замовника -  знижка 10%

Крім того, Ви маєте змогу подати заздалегідь  всі питання з приводу участі у публічних закупівлях, які Вас цікавлять, у письмовому вигляді додатково з Заявою на участь. Всі надані питання будуть розглянути в ході роботи семінару.

Для участі у семінарі-тренінгу, просимо зареєструватися, подавши заявку за формою, яка додається, за  тел./факсом (0512) 50-01-17,47-58-01 або електронною поштою: galina@rtpp.com.ua, gor@rtpp.com.ua