Заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Кушнір з робочим візитом відвідав РТПП

10 февраля 2017

У четвер, 9 лютого, в офісі Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області відбулася робоча зустріч заступника голови Миколаївської ОДА Олександра Кушніра з керівництвом організації. Метою зустрічі було об’єднання зусиль облдержадміністрації та торгово-промислової палати на підтримку та сприяння розвитку бізнес-середовища в регіоні.

Олександр Кушнір відмітив, що керівництво облдержадміністрації особливу увагу в роботі приділяє саме покращенню умов ведення бізнесу на Миколаївщині. Він зазначив, що активна робота палати тільки сприятиме розвитку легального і відкритого бізнесу в області.

Крім того, в ході зустрічі були обговорені поточні справи Палати, а також проекти і плани на майбутнє.

У 2017 році, крім традиційних видів діяльності, Миколаївська торгово-промислова палата відкрила набір з вивчення ділової іноземної мови, курси навчання і підвищення кваліфікації для членів тендерних комітетів та ін. Президент РТПП Ігор Катвалюк під час розмови з заступником голови Миколаївської ОДА Олександром Кушніром підкреслив важливість співпраці представників бізнесу з місцевими органами влади для виходу на міжнародні ринки, повідомивши, що торгово-промислова палата запроваджує послугу з написання та оформлення міжнародних грантових заявок.

Крім того, в РТПП продовжується активна робота з налагодження ділових контактів з торговими палатами Польщі, Румунії, Греції та Словенії. А для представників малого та середнього бізнесу Миколаївської області організовуються поїздки в Польщу на виставку «China Homelife Show», в Німеччину – на міжнародну виставку «Investment Management Exhibition» та Міжнародний промисловий ярмарок «Hannover Messe».