Навчання за системою Lean Six Sigma Green Belt (03-07 липня, м. Київ)

03 июля 2017
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33
16 июня 2017

Торгово-промислова палата України спільно з Sterling Business School представляє програму сертифікації менеджерів за програмою Шість Сигм американська - методика.

Тренінг проводить Ріно Доменіко президент, засновник та провідний тренер no Lean Six Sigma бізнес-школи Sterling Business School (приватна бізнес-школа зареєстрована в Україні та США).

Курс Шість Сигм - це перевірена методологія, яка використовує статистичний аналіз для вимірювання і поліпшення операційної діяльності. Методолоія Шість Сигм використовується у виробництві, продажах, фінансових послугах, медичних послугах і в багатьох інших індустріях.

Sterling Business School єдина школа, яка надає свої послуги спільно з державним університетом Америки. По закінченню навчання спеціаліст отримує можливість стати сертифікованим спеціалістом від Rowan University ( Нью -Джерсі, США).

Навчання відбуватиметься з 3 по 7 липня 2017 року в стінах Торгово-промислової палати України.

В разі зацікавленості та за додатковими роз’ясненнями просимо звертатись за телефонами 044 548 28 14, 044 586 40 67 та e-mail: soo-ird@ucci.org.ua, lvo-ird@ucci.org.ua