Нова iндустрiалiзацiя: виклики, можливостi та перспективи для Украiни

03 января 2018

15 грудня 2017 р. в рамках святкування 45-ї рiчницi заснування ТПП України було проведено конференцiю «Нова iндустрiалiзацiя: виклики, можливостi та перспективи для Украiни»
В роботі конференції взяв  участь президент РТПП Миколаївської області Ігор Катвалюк із пропозиціями, які винесли представники бізнесу Миколаївської області за підсумками круглого столу, що відбувся в листопаді у Миколаївській РТПП.

Основною метою конференцiї було обговорення стану реального сектору економiки країни та пошук шляхів його розвитку, зокрема нової iндустрiалiзацiї України. Учасниками Конференції було порушено низку найважливiших питань щодо відродження промислового потенцiалу держави, зокрема необхiдностi розробки державної системної промислової полiтики, спрямованої на проведення нової iндустрiалiзацiї України з використанням сучасних технологiй. Наша держава здатна не тільки займати передові позиції в сфері АПК, а й стати привабливим виробничим майданчиком для вітчизняних та іноземних компаній. Завдання держави номер один – модернізація та розвиток переробної промисловості.

За результатами Конференцii  пiдготована пiдсумкова резолюцiя (повний текст додається), у якiй, зокрема, запропоновано Уряду проголосити 2018-2020рр. роками проведення нової iндустрiалiзації в Україні.

ТПП України висловило щиру подяку Катвалюку Ігорю Анатолійовичу за вагомий внесок в організацію та проведення заходу.