УКРАЇНСЬКО-ІНДОНЕЗІЙСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

06 февраля 2018

Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області повідомляє, що в рамках проведення 3-го засідання Міжурядової українсько-індонезійської Комісії з економічного та технічного співробітництва 21 лютого 2018 року в приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей») відбудеться  УКРАЇНСЬКО-ІНДОНЕЗІЙСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ.
Програма заходу передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-індонезійського економічного співробітництва, а також двосторонні В2В-зустрічі між компаніями.
Учасникам форуму надаватимуться корисні інформаційні матеріали про особливості торговельного та інвестиційного співробітництва з Індонезією, а також електронний каталог індонезійських експортерів. Під час заходу забезпечуватиметься синхронний та послідовний переклад на українську мову.
Програма та список учасників будуть надіслані згодом.
Початок заходу - о 14:30, реєстрацій - з 14:00.
Вартість участі у Форумі, за умови реєстрації до 14-го лютого, становить 855 грн, при реєстрації з 15-го лютого - 1035 грн. з 1 ІДИ (для членів ТПП України - 930 грн, з ПДВ). 

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/nkCGzY

Після реєстрації на вказану ел. пошту буде надісланий рахунок та запрошення.

За додатковою інформацією прохання звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України,

контактна особа - Максим Даницький, тел.: +38(067) 209-28-37 або ел. поштою: dmn-ird@ucci.org.uа.