Робота з PROZORRO 2018 рік - одноденний семінар-тренінг

27 марта 2018
м.Миколаїв, вул. Потьомкінська,41, 3 поверх, конференц-зала РТПП Миколаївської області
01 марта 2018

Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області пропонує  прийняти участь у одноденному семінарі-тренінгу для учасників публічних закупівель(постачальників товарів та послуг) на тему: «Участь у публічних закупівлях, вимоги  та особливості заповнення документації,  робота з PROZORRO 2018 рік»

Мета заходу: надати повну інформацію стосовно питань участі у торгах згідно з Законом «Про публічні закупівлі», навчити роботі з майданчиками; ознайомити з головними правилами заповнювання тендерної пропозиції, порядком оскарження дій замовника під час проведення тендерів, коригуванням умов договору. Завдяки відповідям на Ваші запити, Ви отримаєте достатньо знань для вирішення питань та проблем, які виникають в ході участі у публічних закупівлях.

 Семінар відбудеться  в РТПП Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 41, 3 поверх, конференц-зала,  27 березня 2018 року з 9.00 до 16.30

Вартість участі у семінарі - 600.00 грн. с ПДВ. При участі 2 та більш осіб від одного замовника -  знижка 10%
Крім того, Ви маєте змогу подати заздалегідь  всі питання з приводу участі у публічних закупівлях, які Вас цікавлять, у письмовому вигляді додатково з Заявою на участь. Всі надані питання будуть розглянути в ході роботи семінару.
Для участі у семінарі-тренінгу, просимо зареєструватися, подавши заявку за формою, яка додається, за  тел./факсом (0512) 50-01-17,47-58-01 або електронною поштою: galina@rtpp.com.ua, gor@rtpp.com.ua