Миколаївську область відвідала  Посол Австралії в Україні Меліса О’Рурк. 

21 марта 2018

21 березня 2018 року Миколаївську область відвідала  Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні Меліса О’Рурк. 
В рамках візиту до Миколаївщини Посол О’Рурк відвідала Миколаївську обласну державну адміністрацію, де  заступником голови ОДА Кушніром О.В. було презентовано економічний та інвестиційний потенціал регіону, а також Регіональну торгово-промислову палату Миколаївської області. 
Під час робочої зустрічі в приміщенні РТПП Миколаївської області,  віце-президент палати Матвєєв В.В. ознайомив австралійського посла з особливостями експортного потенціалу регіонального бізнесу, розповів про структуру і специфіку функціонування РТПП, її основні функції і досвід участі в міжнародних проектах. Зі свого боку, пані  Меліса О’Рурк розповіла про систему торгово-промислових палат в Австралії, зауваживши, що окрім інших функцій, палати виступають потужним комунікатором між бізнесом та владою. Крім того, пані посол розповіла про економічний потенціал Австралії, окреслила найбільш перспективні сектори економіки і пріоритети їх подальшого розвитку.  
Сторонами  було відмічено, що динаміка зростання товарообігу міг Австралією та Україною свідчить про перспективність подальшого розвитку економічного співробітництва між країнами. Так, згідно офіційних статистичних показників, за підсумками 2017 року товарообіг між Україною та Австралією збільшився більш ніж на 50%.
Також під час зустрічі віце-президента РТПП Миколаївської області Матвєєва В.В.  і Посла Австралії в Україні  Меліси О’Рурк, були обговорені перспективи подальшого взаємовигідного співробітництва в інтересах інтенсифікації торгових зв’язків регіональних підприємств з потенційними партнерами з Австралії.