III ПОЛЬСЬКО-СХІДНА КОНФЕРЕНЦІЇ PUIG-LUB-INVEST

30 марта 2018

РТПП Миколаївської області інформує, що 14-15 червня 2018 року в Любліні  відбудеться III Польсько-Східна конференція PUIG-Lub-Invest

Співорганізаторами заходу є міський голова Любліна Кшиштоф Жук і Маршалок Люблінського воєводства Славомир Сосновський.
У конференції візьмуть участь близько 200 учасників з Польщі, України, Білорусі, Казахстану та інших країн регіону. Присутні будуть представники влади Польщі і України, а також представники бізнесу, фінансів, засобів масової інформації, наукових кіл та інститутів підтримки підприємництва.
Ця, важлива для польсько-східних господарчих відносин подія, стане можливістю для поглиблення знання в галузі торгівлі, інвестицій і міжнародних фінансів, а також буде можливістю створення ряду партнерських відносин з представниками бізнесу з багатьох країн.
 
Програма події розроблена на основі двох тематичних блоків, перший з яких під назвою: «Роль іноземних комерційних офісів ПАІТ та акредитованих у Польщі економічних радників, як чинника активізації міжнародного економічного співробітництва і торгівельного обміну» натомість другий: «Взаємні інвестиції, торгівельна співпраця і доступ до ринку праці - як гаранти транскордонного економічного розвитку». Особливу увагу буде присвячено аналізу інвестиційних можливостей на території Польщі, юридичних і податкових аспектів, які стосуються реєстрації діяльності в Польщі і Європі, сертифікації товарів і пропозиції спеціальних економічних зон.

Запрошуємо Вас взяти участь у цій події. 
Контактна особа в РТПП Миколаївської області - Астахова Тетяна, тел. (0512) 766763, email: t.astakhova@rtpp.com.ua