Літня школа медіації в Кошице

11 июня 2018

Дорогі друзі! 

Пропонуємо до Вашої уваги  «Літню школу медіації», захід, який проводиться акредитованою Міністерством юстиції Словацької Республіки організацією – EDUKAČNÉ CENTRUM Mimosúdneho riešenia sporov.  Захід проводиться за сприяння Посольства України в Словацькій республіці. Партнер заходу ГО “Українсько-Словацький Центр Партнерства” та Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області за сприянням заступника голови Депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Словацькою Республікою  Народного депутата України – Ігоря Артюшенко.

На сьогоднішній день відомо, що Верховною Радою України наразі розглядається законопроект «Про медіацію», який розглянуто у першому читанні. Значення медіаційної процедури для преюдиціальної процедури розгляду спорів важко переоцінити. У країнах Європейського Союзу, кількість конфліктів, які вирішені шляхом медіації в декілька разів більше, ніж таких, що були розглянуті, шляхом традиційного судочинства. Таким чином, для Української промисловості, а також для суспільства взагалі, постає проблема відсутності спеціалістів – медіаторів, особливо таких, які здобули освіту за кордоном, зокрема у країнах Європейського Союзу. Саме тому  команда  Українсько-Словацького центра партнерства вирішила організувати тематичну літню школу медіації.

Навчальний курс «Літньої школи медіації» складається з 5 блоків:

  • основи медіації;
  • методика медіації;
  • процес медіації;
  • практичні заняття;
  • самостійна робота.

Навчання буде проходити у липні протягом 7 днів. Курс «Літньої школи медіації» складає 50 академічних годин, що дорівнює одній четвертій повного курсу з навчання медіації у Словаччині. Будь ласка, зверніть увагу, що учбовий процес організовано таким чином, що особи, які пройшли навчання у «Літній школі медіації» мають змогу продовжити навчання в Україні заочно, здобувши додаткову освіту, та отримавши диплом медіатора європейського зразку.

Навчання проводиться у групі до 20 осіб. Термін перебування у Словаччині та Угорщині – 8 днів, 7 ночей. Початок навчання – 16 липня 2018 року. 

За результатами проходження «Літньої школи медіації», слухачі отримують відповідний сертифікат у двох екземплярах: один словацькою та один англійською мовами.

Нагадаємо, що 17 квітняв РТПП відбулася  зустріч з президентом Україно-словацького центру партнерства Михайлом Колібабчуком.

У разі зацікавленності прохання звертатися до Департаменут з питань юридичного забезпечення та організаційної роботи, тел: +38 (0512) 47-33-77
Контактна особа - начальник Департаменту Тригуб Володимир Іванович, e-mail: trigub@rtpp.com.ua