РТПП Миколаївської області взяла участь в українсько-чеському бізнес-форумі

18 июня 2018

Президент РТПП Миколаївської области взяв участь в українсько-чеському бізнес-форумі, який проходив за ініціативи урядових кіл України та Чехії, а також провідних бізнес асоціацій обох країн.

Українську делегацію очолили Віце-прем`єр-міністр України Володимир Кістіон, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталя Микольська, перший віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло Непран. Серед представників української регіональної влади і бізнесу – учасники із Закарпаття, Полтавщини, Миколаївщини, зацікавлені у розвитку торгівельно-економічних зв’язків з Чехією.

В ході зазначеного бізнес-форуму було проведено презентацію економічного потенціалу України в аспекті перспектив залучення іноземних інвесторів. Економічний потенціал Миколаївщини представляли Заступник голови  Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір та президент Миколаївської РТПП Ігор Катвалюк.

Представники України та Чехії відзначили важливість подальшого взаємовигідного співробітництва між країнами, конкретизовано найбільш перспективні сфери.

Всі учасники форуму погодилися, що значним стимулом для розвитку співпраці стала імплементація Україною економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. При цьому, Надзвичайний та повноважний посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс відзначив, що дієвим шляхом подальшого розвитку економічного співробітництва між Україною та Чехією, як і інших країн ЄС, має стати інтенсифікація прямих контактів на міжрегіональному рівні між представниками місцевої влади і бізнесу.

Миколаївська делегація наголосила на готовності розвивати тісну співпрацю, створювати сприятливі умови для залучення чеських інвесторів.

Наступного дня Олександр Кушнір та Ігор Катвалюк зустрілися з Головою Правління Торгово-промислової палати по країнах СНД Франтишеком Масопустом та в.о. Виконавчого Директора Яною Кордачовою.