10-й Міжнародний форум і виставка сталої енергетики SEF-2018

09 октября 2018

16-19 жовтня 2018 у Києві відбудеться 10-й Міжнародний форум і виставка сталої енергетики SEF-2018

10-й Форум Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи - це головний діловий захід та платформа для ведення бізнесу з розвинутими ринками Європи. Він відбудеться у Києві, і це найбільший захід, присвячений відновлюваним джерелам енергії, енергоефективності та новим енергетичним технологіям в Україні та у всьому регіоні. Це єдиний індустріальний захід в Україні, що входить до планів маркетингу та розвитку бізнесу провідних міжнародних гравців ринку сталої енергетики

Захід організований Центром інноваційного бізнесу присвячений новітнім енергетичним технологіям, відновлювальним джерелам енергії та енергоефективності, а також останнім світовим і локальним трендам в сфері сталої енергетики.

Форум SEF-2018, який у цьому році буде проходити у готелі «Хілтон», познайомить учасників з фінансовими, юридичними і технічними особливостями будівництва об'єктів відновлюваної енергетики, а також енергозабезпечення різних виробничих і комерційних об'єктів.

Паралельно у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» проходитиме Виставка SEF-2018, на якій компанії з більш ніж 30 країн представлять технології, обладнання та сервіси для сегментів сонячної енергетики, вітроенергетики, біоенергетики, енергоефективності, а також об'єктів енергетичної інфраструктури.

В рамках виставки ключові гравці ринку проведуть цілий ряд тематичних семінарів, які традиційно зберуть підприємців, зацікавлених в організації бізнесу у сфері відновлюваної енергетики, а також будівництві власних енергетичних об'єктів, зокрема, дахових сонячних електростанцій.

Вперше у 2018 році складовою частиною SEF KYIV стане Tech Energy Competition - SEF AWARDS - конкурс проектів сталої енергетики у Східній Європі.

Важливою складовою частиною SEF стане програма зустрічей B2B за попередньо затвердженим розкладом, яка вже традиційно вважається компаніями платформою для обговорення та укладання контрактів.

SEF став ефективною діловою платформою, на якій традиційно зустрічаються кращі міжнародні експерти, керівники галузевих державних відомств, десіжн-мейкери, що представляють постачальників і виробників обладнання, інвестиційні компанії і банки, девелоперові сервісні компанії, а також енергетичні компанії, які є операторами об'єктів відновлюваної енергетики.

Учасники SEF мають можливість приєднатися до всесвітньо відомих експертів, учасників міжнародного ринку сталої енергетики, постачальників сучасних технологічних рішень в галузі енергоефективності та відновлюваної енергетики-компаній та особистостей, які своєю діяльністю і досягненнями активно змінюють енергетичний ландшафт Східної Європи.

Запрошення на виставку можна отримати в РТПП Миколаївської області, відділ межрегіонального співробітництва, контактна особа - начальник відділу Поліщук Сергій Степанович,

тел. (0512) 76-67-63,  e-mail:  sspolishchuk@rtpp.com.ua