Запрошуємо вас стати учасником виставки державного рівня China International Import Expo

19 октября 2018

Торгово-промислова палата України здійснює підготовку ділової місії до м. Пекін (КНР, 6-10 листопада 2018 р.) в рамках участі делегації Уряду України на чолі з Першим віце- прем'єр-міністром України - Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим у Першій Китайській імпортній виставці   "China International Import Expo".

China International Import Expo – це не тільки відкрита платформа міжнародного співробітництва, побудована Китаєм, для демонстрації національних досягнень в галузі розвитку для всіх інших країн світу та проведення зовнішньої торгівлі, а також міжнародного суспільного продукту, обговорення основних проблем зовнішньої торгівлі та світової економіки та покращення глобального економічного управління.

Проектом програми (додається) передбачається:
-    Українсько-китайський діловий форум,
-    відвідання китайських підприємств, індустріальних парків,
-    зустрічі В2В,
-    екскурсійна програма.

Маючи найвищий показник населення у світі, Китай є другою за величиною економікою та імпортером і споживачем. Нині держава вступила у новий етап розвитку, на якому споживання продовжує збільшуватися, що свідчить про величезний потенціал зростання імпорту. У найближчі п’ять років Китай чекає імпорту товарів і послуг вартістю понад 10 трлн американських доларів, що дає історичну можливість для підприємств світу вступити на величезний китайський ринок.

У разі зацікавленності просимо  надіслати заповнену реєстраційну форму, що додається, на ел.адресу: yys-ier@ucci.org.ua.

Реєстрація на захід завершується 25.10.2018 р. о 12.00. 

Контактні особи: Єгорова Юлія Сергіївна, Білоус Олена Антонівна, тел. + 38 044 461 98 07; yys-ier@ucci.org.ua.