Конкурс стартапів "KYIV TECH HUB 2018"

22 октября 2018

Київ знову стане столицею польсько-української співпраці інноваторів та інвесторів.

До 1 листопада п.р. триває набір заявок в рамках проекту-конкурсу Kyiv Tech Hub 2018, скерованого як до українських стартапів, винахідників i інноваторів, так і до польських інвесторів та інвестиційних фондів. Це друга такого роду ініціатива, метою якої є створення поштовху для розширення польсько-української співпраці у сфері фінансування інновацій.
6 грудня п.р. провідні польські інвестори та стартапи з України зустрінуться у Києві на конференції з метою підбиття підсумків конкурсу. Минулорічне проведення конкурсу завершилося великим успіхом. З 130 найкращих українських компаній, 35 компаній виступали на сцені в присутності 20 інвесторів з Польщі та України.

Проект Kyiv Tech Hub – це результат симбіозу двох типів очікувань: представники наукових кіл в Україні шукають фінансування для своїх проектів та шанс виходу на європейські ринки, з другого боку польський ринок VC шукає нові, перспективні інвестиційні цілі. В умовах зростаючої конкуренції серед країн на таланти у галузі high-tech , Польща має всі шанси зайняти місце інноваційного центру для всього регіону.

Як взяти участь у конкурсі?
У рамках проекту кожен український стартап, інноватор, винахідник і автор інноваційного проекту може подати свій проект до конкурсного розгляду і запланованої зустрічі 6 грудня через заповнення заявки, яка доступна на сайті http://startuphub.pl/kyivtechhub/ англійською мовою.
Термін оформлення проектів закінчується 1 листопада 2018 року.

Далі фонд Startup Hub Poland проаналізує надіслані проекти та обере 30 найкращих команд для представлення можливостей їх реалізації з точки зору бізнесу та технологічних рішень в грудні у Києві. Польські фонди VC, які приймають участь у проекті, матимуть можливість провести бліц-зустрічі
(speed-dating) з представниками кільканадцяти обраних ними проектів. Участь у конференції є безкоштовна, a автори проектів і інвестори, які зацікавлені в участі можуть пройти електронну реєстрацію на інтернет-сторінці заходу.
Новиною в цьому році будуть супровідні проекти: Startup Hub: Poland Prize , який надає початкову візу та гранти до 50 000 євро для проектів, які прибудуть до Польщі та додатково Polish-Ukrainian Startup Bridge - широкий спектр тренінгів для молодих команд в Україні.

ОРГАНІЗАТОРИ:
• Польське Агентство Інвестицій і Торгівлі,
• Фонд Startup Hub Poland,
• Міністерство Інвестиції і Розвитку РП,
• Польський Інститут у Києві.
Проект реалізується за підтримки програми Польська допомога з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.