Міжнародний форум інноваторів «Цифрова Україна - switch on your business» (27 квітня, м. Одеса)

30 марта 2017

Торгово-промислова палата України спільно з Одеською національною академією зв'язку ім. О.С. Попова та Офісом ефективного регулювання (BRDO) 27 квітня 2017 р. в м. Одеса проводять Перший міжнародний форум інноваторів «Цифрова Україна - switch on your business».

У роботі Форуму візьмуть участь керівники органів центральної та місцевої державної влади, транснаціональних компаній - лідерів IT сфери, провідні міжнародні та вітчизняні експерти, представники приватного сектору та громадянського суспільства.

Під час його роботи представники регіональних ТПП, малого і середнього бізнесу отримають можливість ознайомитись з сучасними цифровими інструментами для трансформації бізнесу, з можливостями використання мобільних і електронних фінансових послуг, інтернет і мобільного банкінгу, цифрових банківських сервісів, електронних грошей в мобільній та електронній комерції, багатоступеневих систем захисту інформаційних систем   цифрового бізнесу. Провідні світові та українські компанії будуть мати можливість презентувати сучасні технологічні розробки для розбудови цифрових екосистем підприємства, різноманітних бізнесів, найкращі світові практики їх використання малим і середнім бізнесом.

Формат проведення заходу передбачає он-лайн трансляцію за участі дипломатичних місій та представництв торгових місій ТПП України за кордоном.