Презентація міжнародної виставки «ЕКСПО-2017 Астана» (25 квітня, м. Київ)

21 апреля 2017

В Україні, 25 квітня, відбудеться клубна зустріч, мета якої - презентація Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО - 2017 Астана». Місце проведення: готель «Україна» (Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 4 (вул. Інститутська). Почесний гість зустрічі - Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Ордобаєв Самат Ісламович.

Основна тема виставки - «Енергія майбутнього».

100 країн - учасниць, територія - 174 га, 5 мільйонів відвідувачів, 3000 тематичних та культурно-розважальних подій.

Вперше виставка, яку ми знаємо як «ЕКСПО» відбулася в 1851 році у Великобританії. Це було перше світове зібрання передових технологій. Протягом місяця виставку відвідало понад 5 млн.чол.

За 150 років своєї історії «ЕКСПО» стала законотворцем усіх сфер людства. Перший телефон, перший автомобіль були презентовані саме на цій виставці.

Головний об'єкт виставки «ЕКСПО - 2017 Астана» - величезна сферична споруда, що має 7 поверхів, на кожному з яких будуть експонуватись проекти майбутнього: використання енергії космосу, сонця, біомаси, вітра, води та кінетичної енергії

Всі приміщення, в яких проходитиме «ЕКСПО», розроблені з використанням енергоефективних технологій і забезпечуються електрикою за рахунок сонця і вітру.

Тема альтернативної енергетики - одна з найактуальніших для сучасної України. Відвідати виставку - означає отримати візію, як буде розвиватися галузь альтернативної енергетики в світі. Це дасть можливість ефективно формувати галузь в Україні та залучати інвесторів. Адже на виставці будуть присутні найвідоміші світові бренди та інвестиційні компанії.

Програма заходу:
11.30 - 12.00 Зустріч гостей. Реєстрація учасників.
12.00 - 13.00 Презентація міжнародної виставки «ЕКСПО-2017 Астана». Дискусія. 13.00 - 13.30 Coworking Zone (зона для спілкування, обміну візитками).
 
Партнерами заходу виступають:
Посольство Республіки Казахстан в Україні; Державна служба зайнятості в Україні
Передбачена попередня реєстрація.