Конгрес "Діловий світ без бар'єрів" (09-11 травня, м.Стамбул)

27 апреля 2017

Генеральне Консульство Турецької Республіки в Одесі повідомляє, що в період з 09 по 11 травня 2017 року Центр досліджень та впровадження програм для підтримки життя (DEYSAM) за участю Міністерства економіки Турецької Республіки проводитиме у м.Стамбул (Теруччина) конгрес "Діловий світ без бар'єрів" (http://engelsizisdunyasi.deysam.com). Торговельна місія в рамках зазначеної виставки проводитиметься з 08 по 11 травня 2017 року.

Останній термін подачі заповнених анкет - 04 травня.

Програма Торговельної місії передбачає проведення двосторонніх зустрічей з турецькими виробниками/експортерами відповідної продукції (згідно пункту 8 заповненої анкети), відвідування виставки та деяких місцевих підприємств-виробників за кошти організаторів.

Програма проведення Торговельної місії розрахована на 4 дні, а саме:
1 день - прибуття до Туреччини, поселення у готелі.
2 день - проведення двосторонніх зустрічей з турецькими підприємцями.
3 день - відвідування виставки/виробничих підприємств.
4 день - повернення до України.

Так, витрати на проживання у готелі, сніданок та трансфер аеропорт-готель-виставковий комплекс-аеропорт забезпечує турецька сторона, витрати на дорогу (переліт Україна-Туреччина-Україна) оплачується безпосередньо представниками українських компаній, що прибудуть до Туреччини.

Для участі у зазначеній Програмі представникам українських компаній достатньо заповнити в електронному вигляді Анкету.

Звертаємо особливу увагу на те, що всі поля Анкети мають бути заповненими. Остаточне рішення щодо включення українських представників підприємств до складу Торговельної місії з покриттям витрат по перебуванню в Туреччині приймає турецька сторона.

Важлива інформація для компаній, які братимуть участь у програмі:

  • Необхідна присутність представників підприємств із знанням іноземної мови (англійської, німецької чи французької), вповноважених ухвалювати рішення щодо операцій із закупівлі товарів.
  • Уникнення відмов щодо участі у Програмі Торговельної місії після подання Анкети.
Контактна особа: Савицький Олександр Володимирович - начальник відділу Міжнародних економічних зв'язків РТПП Миколаївської області, тел.: +380 (512) 76-67-63, e-mail: osavytskyi@rtpp.com.ua