Послуги РТПП

12 Червень 2017

Надання інформації про рівень цін на українському, світовому ринках, ринках окремих країн, про ціни виробників товарів та послуг, адресна інформація. 

16 Березень 2017

Спеціалісти РТПП Миколаївської області мають досвід роботи більше10 років в сфері проведення робіт з визначення кодів ДКПП. Наші експерти пройшли відповідну підготовку, організовану відділом стандартизації систем управління якості ДП НДІ "Система", що підтверджено сертифікатами РТПП України.

24 Січень 2017

Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області повідомляє про початок набору на курси іноземних мов (англійська, польська, китайська).

Комунікативний курс іноземної мови (англійська, польська, китайська)

Бізнес-курс іноземної мови (англійська, польська)

23 Січень 2017

Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області надає послуги з технічної інвентаризації об’єктів нерухомості та виготовлення технічної документації на об’єкти нерухомого майна.

Здійснюємо реєстрацію речових прав на нерухоме майно в Державному реєстрі.

20 Січень 2017

РТПП Николаевской области оказывает услугу по определению кода товара согласно УКТ ВЭД и кода услуги в соответствии с Государственным классификатором услуг.

18 Листопад 2016

Відділ ділової інформації та освітніх програм Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області пропонує послугу з надання повного переліку юридичних, інформаційних консультацій в сфері публічних (державних) закупівель, в тому числі:

18 Листопад 2016

Відділ сертифікацї та декларування Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області пропонує послугу оформлення карнетів АТА.

26 Липень 2016

Відповідно до Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» РТПП Миколаївської області від імені ТПП України створює й веде Недержавний реєстр українських підприємців, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами.

29 Березень 2016

РТПП Миколаївської області розширила спектр надання послуг.

Нині організація надає послуги щодо ідентифікації потенційно небезпечних об'єктів та об'єктів підвищеної небезпеки для всіх юридичних осіб.

Також Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області розробляє:

20 Грудень 2015

Технічне обстеження гідротехнічних споруд і промислових будівель (доки, причали, набережні, пірси, дамби, берегові насосні станції, мости, зерносховища та ін.об’єкти) з оформленням паспортів технічного стану