Міжнародний виставковий центр PTAK WARSAW EXPO (м. Варшава, Польща)

26 Жовтень 2016

Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області спільно з міжнародним виставковим центром PTAK WARSAW EXPO (м. Варшава, Польща) організовує бізнес-місії для відвідування  та участі в  роботі міжнародних виставкових заходів  у 2018 році. 
Ptak Warsaw Expo, вивчаючи досвід найбільших і найкращих виставкових майданчиків у Європі та в усьому світі, націлений на створення нового оригінального формату торговельних заходів, привабливих для бізнесу і споживачів і має все, що необхідно для досягнення успіху: величезну виставкову площу (143000 м.кв .- закритої і 50000 м.кв. - відкритої площі), яка робить його найбільшим виставковим центром в Центральній Європі, зручне розташування на перехресті головних транспортних шляхів та відмінні технічні ресурси. Протягом календарного року тут  проводиться  більше 30 виставкових заходів, організованих не тільки Ptak Warsaw Expo, а й зовнішніми компаніями.
    Для затверджених учасників делегації (група 15 чоловік) буде представлена можливість взяти участь в бізнес-місії на особливих умовах, а саме безкоштовно:
•    Проїзд по маршруту Миколаїв-Варшава-Миколаїв комфортабельним мікроавтобусом
•    Трансфер готель - виставковий центр - готель
•    Участь в роботі виставки.

Додатково учасники делегації сплачують :
•    Проживання в готелі м. Ковель («Комфорт» або «Золота підкова»)- 1 ніч
•    Проживання в готелі м. Варшава – 3 ночі
•    Страховий поліс
•    Організаційні послуги РТПП – 1200,00 грн. (з ПДВ).

        Орієнтована вартість поїздки  - 3500,00 грн. 

Наявність біометричного паспорту або Шенгенської візи обов’язкова. В разі відсутності візи РТПП Миколаївської області має можливість надати сприяння в її отриманні. 
    За додатковою інформацією прохання звертатися до департаменту сприяння розвитку підприємництва РТПП Миколаївської області  за тел. (0512) 76-67-63, 067-517-18-41,067-510-69-00.